Saç Düzleştirici Tarak Türkiye Bilgi ve Satış Sitesi Ürün Görseli

MissHair Saç Düzleştirici Tarak Nedir?

MissHair Saç Düzleştirici Tarak

Nedir?

                Kadınların en çok özen gösterdiği yerlerden birisi de saçlarıdır. Güzel, dümdüz ve ışıl ışıl saçlara sahip olmak birçok kadının sahip olmak için çaba gösterdiği bir konu olmakla beraber, saç düzleştirme işlemi her gün uygulanması gerekliliğinden dolayı can sıkıcı olabilmektedir. Bu probleme pratik bir çözüm sunan saç düzleştirici tarak, eski usul maşaların yerini alacak oldukça başarılı bir üründür. Son derece özenli bir şekilde üretilmiş olan saç düzleştirici tarak saçlarınızı verimli bir şekilde düzleştirmeye olanak tanır. Bunu yaparken saçlarınızın elektriklenmesini engeller ve aynı zamanda kullanım açısından kolaylık sağlar. Görünüm olarak ise herhangi bir taraktan pek bir farkı yoktur ve ergonomiktir.

Nasıl Kullanılır?

                Kullanım açısından kolaylık sağlaması amacı ile tarağın sapında bir adet gösterge paneli bulunmaktadır. Bu panel yardımıyla tarağın sıcaklığı ayarlanabilmektedir. Sıcaklık değeri 230 dereceye kadar çıkarılabilmektedir ve bu sayede en inatçı saçlarda bile verimli bir şekilde düzleşme sağlanmaktadır. 5 kademeli sıcak ayarına sahiptir. Dilediğiniz ısıya ayarladıktan sonra 2 – 3 dakika içerisinde saç düzleştirici tarak belirttiğiniz sıcaklığa gelecektir, sonrasında saçlarınızı dilediğiniz gibi tarayarak düzleştirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

İçerik

                İnsan teni ile %100 uyumlu sert plastik malzemeden üretilen saç düzleştirici tarak sağlık açısından zararlı bileşen bulundurmamaktadır. Aynı zamanda ısı üretici elektrik hattı güvenli bir şekilde tarağın içinde konumlandırılmıştır ve olası bir elektrik çarpmasına karşı güvenlik önlemi oluşturulmuştur.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )