Saç Düzleştirici Tarak Türkiye Bilgi ve Satış Sitesi Ürün Görseli

Saçlarımı Nasıl Taramalıyım?

İyi bir elektrikli tıraş makinesi  veya  dudak balsamı gibi , saç tarağı damat cephaneliğiniz için de önemli bir parça olmalıdır. Mükemmel şekillendirmek veya karışık kilitleri düzeltmek için kullanılabilirler. Bazıları burun altındaki sakalları veya bıyıkları cilalamak için yüz fırçaları bile ikiye katlanabilir. Ancak, yerel eczaneye çabucak bir gezinin elit saç tarağını garanti edeceğini düşünmeyin. Cehennem Burada uzman araştırmaları ve uygulamalı geri bildirimler devreye girer.

Satın alınmaya değen herhangi bir el tarağı en kaliteli malzemelerden üretilmektedir. Bu, aranan stile bağlı olarak bir dizi doğal ve sentetik kaynaktan gelebilir. Diyelim ki plastik değil, daha rafine edilmiş bileşenler. Aşağıda saç tarağı yapımının üst kademesiyle tanışın:

 • Metal : Seçkin dayanıklılık ve daha ağır bir form sergilemenin yanı sıra, bu taraklar sürtünmeyi ve yılanmayı önleme becerisine sahiptir.
 • Karbon : Isı geçirmez, statiksiz ve süper sağlam, tüm çevresel tehlikeleri ve kalın saçlı gübreleri sürdürmek için üretilmiştir.
 • Boynuz : Bunlar, çok uzun veya yoğun kıvrılmış saçları temizlemek için daha düzgün kayma hareketine yardımcı olan doğal materyalden oluşur.
 • Doğal plastik : Sert kauçuk, saç dökülmesi için kötü bir rap yakalamaya devam etmesine rağmen, selüloz asetat gibi malzemeler , inşaattan okşama performansına kadar profesyonel düzeyde bir his verir.
 • Ahşap : Kan dolaşımını artırmak için kafa derisini masajlamak için harika, doğal ahşap elyafları, şaftı doğal yağlarla kaplayarak kıvamlandırma saçı ile.

Performansa ve fiyatlandırma modele bağlı olarak az ya da çok değişebilir. Seçim süreci göründüğü kadar basit olmasa da. İnşaat bir şeydir. Tasarım bir başka kanıtlıyor ve mükemmel el tarağını seçerken en büyük etken.


Saç Tarak Nasıl Seçilir?


Gördüğünüz gibi, pazar plastik ve metal türlerinin en yaygın varlığı ile farklı saç tarakları satıyor. Plastik modeller daha uygun fiyatlı ve esnek olma eğilimindeyken, metal, karbon, boynuz ve ahşap çeşitleri daha uzun raf ömrüne sahiptir ve kullanıcılara daha iyi kavrama kontrolü sağlar. Bir malzemeye yerleştikten sonra, hepsi doğru saç tarağı stilini seçmekle alakalıdır. Bu farklı seçeneklerle kendiniz ilgilenmek isteyebilirsiniz.

 • İnce diş : Düz saç tarayıcıları normalde yumuşak tarama hareketi için bunlara güvenirler. Bunlar normalde saçları yerinde tutmak için kullanılırlar.
 • Orta diş : Saç stilistleri tarafından tercih edilen bu tarak tarzı, saç tellerini kesime hazırlamak için birbirine yaklaştırır, ayrıca darbe kurumasından sonra kalın saçları güçlendirir.
 • Geniş diş : Bu form, daha büyük miktarda saçın geçmesine izin vermek için daha kalın diş taşır. Kıvırcık saçları veya ekstra kalın saçları çözmek ve nemli saçlarla taramak için idealdir.
 • Cep : Kolayca depolanabilir ve on-the-go tımar için tasarlanmıştır. Bazıları katlanabilen bir tasarıma sahiptir, diğerleri taşıma çantası içerisinde paketlenmiştir, ancak çoğu, ince dişler için ayrılmış bir bölüm ve geniş dişler için ayrılmış olan tüm saç tiplerini yönetmek için üretilmiştir.
 • Kuyruk : Bunlar saçları kesitlere bölmek için biten uzun kuyrukla tanımlanır. Adam çörek meraklıları en iyisini yapabilir, ancak geri kalan erkek demografisi olmayacaktır.

Tıpkı saç fırçaları gibi, taraklar da geniş ürün kategorisi haline geldi ve saç stil hedeflerinizi daha da zorlaştırabilir . İkisi arasındaki farkları bilmek çok önemlidir.


Taraklar ve Fırçalar

Çoğu erkek için, saç tarağı ve saç fırçası iki değiştirilebilir tımar etme aracıdır. Korkunç bir varsayım yapmak. Gerçekten diğerlerinden daha iyi biri var mı? Sanırım bu, her ürünün farklı kalitelere sahip olması ve belirli amaçlara hizmet etmesi nedeniyle değişir.

Karışık ve yıpranmış saçların yönetimi için tarama önerilmektedir. Bunu yapmak için bir fırına güvenmek tellerinizi kırabilir. Çoğu tarak bir sıra özelliğine sahip olduğundan, bu daha iyi kontrol sağlar ve saçınızda daha naziktir. Doğru şekillendirmeyi yapmak için, parçacıkları kolayca parçalayabilir ve kremler, jeller ve pomatlar gibi saç ürünlerinde sorunsuz bir şekilde çalışabilirsiniz .

Fırçalama, taramadan sonra yapılan, saç dökülmesini (kir, gevreği ve saç ürününün birikmesini) saçlardan uzaklaştırmaya yardımcı olan bir yöntemdir. Kafa derisini vurmak, dolaşımı arttırmak ve doğal yağların serbest kalmasını sağlamak için masaj yapıyor. Saç fırçaları saç stillerini daha dolgun bir görünüm elde etmek için üfleme sırasında veya sonrasında en faydalıdır. Bu işlem açıkça daha fazla zaman alır ve geceleri önerilir.

Her iki uygulama da daha etkili, daha sağlıklı, daha cazip kilitler seti elde etmek için gereklidir. Ancak bütçeniz, saç stiliniz ve neye ihtiyaç duyduğunuzu belirleyecek tercihli kullanımınız. Sonunda, en uygun ve çok yönlü styling seçeneklerini seçmek istiyorsunuz. Saçınızı kontrol altında tutmak için en iyi tarak olan arıza olarak, banyoda ve sıkı kot pantolon cebinde yer açmaya başlayın

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

YORUM GÖNDER

 • İsim
 • Eposta
 • Yorum

YORUMLAR (0 )